An educational project "The stylist on the couch" by Olga Bykova on Instagram, helps girls and women of any age to develop their sense of style, sophisticated taste and keep up with the fashion every day.

In-depth analysis of shops, online stores, photos of each item with its value, tips on what to wear, how to combine best this or that item of clothing, personal recommendations and constant feedback from stylist Olga Bykova will help to guide you. сэкономить Ваше драгоценное время и деньги.

Instagram: stylesquadob

The cost of the subscription is 10 euros per month.

Leave a comment

CAPTCHA ImageChange Image


Projekti lühikirjeldus: Independent style OÜ missiooniks on olla oma kliendi parim ja usaldusväärseim partner, pakkudes personaalset stiili- ja moekoolitust ning jagades teadmisi selle kohta, kuidas näeb välja tänapäevane naine.

Projekti eesmärgiks lustada stiili ja moekoolituste ja muude sellega kaasnevate teenuste pakkumisega, suurendada kliendibaasi ning soetada online-koolituste läbiviimiseks vajalik tehnika ja viia ellu turundustegevusi.

Projekti tulemusena ostetud tehnika, viidud ellu turundustegevused, 2 aastaga loodud vähemalt 2 töökohta ning saavutatud planeeritud majandusnäitajad.

Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 15000 eurot.

Olga Bykova © 2023