Home

Tere tulemast!

Stilist
ja isiklik
ostunõustaja

Olga on ere isiksus, kellest on sageli juttu meedias, tema artiklid ja postitused on väga menukad ning tema nõuanded ei jää internetiavarustes iial tähelepanuta.

Ta on 2015. aastal alanud teleprojekti "Enne ja pärast. Uus elu" autor ja peastilist. 2018. aasta kevadel avas ta stiilikooli, kus jagab naistele teadmisi selle kohta, kuidas näeb välja tänapäevane naine, ja õpetab stiili kujundamise põhimõtteid.

2018. aasta suvel avaldas tuntud ajakiri LOfficiel intervjuu Olgaga, see kandis pealkirja "Stiili valitsejanna". Stilist Olga Bõkova on tuntud nii Eesti kui ka teiste maailma riikide naiste seas. Tal on kliente Inglismaalt, Itaaliast, Prantsusmaalt, Kasahstanist, Venemaalt ja Valgevenest. Lisaks korraldab Olga neidudele rühmareise, et ostelda sellistes linnades nagu Milano, Barcelona ja New York.

Sinu ideaalne stiil

Kas unistad
enda ainuomasest stiilist?

Klientide tagasiside

Mida minu kohta räägitakse

"Väga ilus! Tulemuseks on ere, tänapäevane naine, sellisest juba niisama mööda ei lähe. Super soeng!"

Julia Tervin

Julia Tervin

See on tõeline muutus! ❤️ Aitäh selle töö eest! ❤️ See on väga vahva! 👍 Kui Instagrami vaada, võiks arvata, et kõik stilistid tegelevad ainult 90-60-90-mõõdus klientidega 🤗

ardensse_agent_ua

ardensse_agent_ua

Olja, sa oled nii tubli! Kuidas küll need naised su saates muutuvad 😍! Ma tahaks ka su projektis osaleda:)!

07 Delux

07 Delux

Videoblogi

Videokanal
Olga Bõkovalt

Saade
stiilimuutusest

Tõsielusaate osalised teevad juuksurite, kosmeetikute, jumestuskunstnike, massööride, stilistide, hambaarstide ja treenerite abiga läbi radikaalse muutuse. Kõigepealt tegeleb osalejaga psühholoog. Muutus võtab aega kaks-kolm nädalat, mõnikord rohkemgi.

Projekti lühikirjeldus: Independent style OÜ missiooniks on olla oma kliendi parim ja usaldusväärseim partner, pakkudes personaalset stiili- ja moekoolitust ning jagades teadmisi selle kohta, kuidas näeb välja tänapäevane naine. Projekti eesmärgiks lustada stiili ja moekoolituste ja muude sellega kaasnevate teenuste pakkumisega, suurendada kliendibaasi ning soetada online-koolituste läbiviimiseks vajalik tehnika ja viia ellu turundustegevusi. Projekti tulemusena ostetud tehnika, viidud ellu turundustegevused, 2 aastaga loodud vähemalt 2 töökohta ning saavutatud planeeritud majandusnäitajad. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 15000 eurot.

Olga Bykova © 2024