Minust

Olga Bõkova

Professionaalne meeste ja naiste stilist, isiklik ostunõustaja, imago looja, moedisainer

Ta on 2015. aastal alanud teleprojekti "Enne ja pärast. Uus elu" autor ja peastilist. 2018. aasta kevadel avas ta stiilikooli, kus jagab naistele teadmisi selle kohta, kuidas näeb välja tänapäevane naine, ja õpetab stiili kujundamise põhimõtteid.

Olga on ere isiksus, kellest on sageli juttu meedias, tema artiklid ja postitused on väga menukad ning tema nõuanded ei jää internetiavarustes iial tähelepanuta.

2018. aasta suvel avaldas tuntud ajakiri LOfficiel intervjuu Olgaga, see kandis pealkirja "Stiili valitsejanna". Stilist Olga Bõkova on tuntud nii Eesti kui ka teiste maailma riikide naiste seas. Tal on kliente Inglismaalt, Itaaliast, Prantsusmaalt, Kasahstanist, Venemaalt ja Valgevenest. Lisaks korraldab Olga neidudele rühmareise, et ostelda sellistes linnades nagu Milano, Barcelona ja New York.

Riietu nagu ei iial varem

Alusta vestlust
oma stilistiga

Minu projektid

Klientide tagasiside

Broneeri nõustamisaeg

Eelised

Aitan sul stiili muuta

Esmaklassiline isiklik stilist
Leiad oma isikliku stiili
Aitan saada enesekindlaks
Parim, ainulaadne, personaalne lähenemine
Tehtud enam kui tuhat nõustamist
Parim personaalne stilist ja ostunõustaja (GLOSS)
Kümme aastat moetööstuse kogemusi
Võimalus rohkem saavutada
Videoblogi

Videokanal
Olga Bõkovalt

Saade
stiilimuutusest

Tõsielusaate osalised teevad juuksurite, kosmeetikute, jumestuskunstnike, massööride, stilistide, hambaarstide ja treenerite abiga läbi radikaalse muutuse. Kõigepealt tegeleb osalejaga psühholoog. Muutus võtab aega kaks-kolm nädalat, mõnikord rohkemgi.

Võta ühendust

Aitan mis tahes stiiliettevõtmises

Stilist Olga Bõkova on tuntud nii Eesti kui ka teiste maailma riikide naiste seas. Tal on kliente Inglismaalt, Itaaliast, Prantsusmaalt, Kasahstanist, Venemaalt ja Valgevenest. Lisaks korraldab Olga neidudele rühmareise, et ostelda sellistes linnades nagu Milano, Barcelona ja New York

Projekti lühikirjeldus: Independent style OÜ missiooniks on olla oma kliendi parim ja usaldusväärseim partner, pakkudes personaalset stiili- ja moekoolitust ning jagades teadmisi selle kohta, kuidas näeb välja tänapäevane naine. Projekti eesmärgiks lustada stiili ja moekoolituste ja muude sellega kaasnevate teenuste pakkumisega, suurendada kliendibaasi ning soetada online-koolituste läbiviimiseks vajalik tehnika ja viia ellu turundustegevusi. Projekti tulemusena ostetud tehnika, viidud ellu turundustegevused, 2 aastaga loodud vähemalt 2 töökohta ning saavutatud planeeritud majandusnäitajad. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 15000 eurot.

Olga Bykova © 2024