Enne ja pärast. Uus elu

Tõsielusari

Enne ja pärast.
Uus elu

Olga Bõkova laineid löönud saade "Enne ja pärast. Uus elu" ei tee naisi lihtsalt üheks õhtuks ilusaks, vaid muudab sõna otseses mõttes nende elu. Saates saavad kõik osalejad soovitusi spetsialistidelt, kuidas enda eest hoolitseda, Olga õpetab, kuidas riidepoes targalt ostelda ja õiesti riietuda. Saate endised osalejad hoiavad end vormis ka pärast saadet ning muutuvad iga päevaga aina kaunimaks. Nende lugusid võid lugeda allpool, jaotises "Muutumislood".

Tõsielusaate osalised teevad juuksurite, kosmeetikute, jumestuskunstnike, massööride, stilistide, hambaarstide ja treenerite abiga läbi radikaalse muutuse. Kõigepealt tegeleb osalejaga psühholoog. Muutus võtab aega kaks-kolm nädalat, mõnikord rohkemgi.

Projekti lühikirjeldus: Independent style OÜ missiooniks on olla oma kliendi parim ja usaldusväärseim partner, pakkudes personaalset stiili- ja moekoolitust ning jagades teadmisi selle kohta, kuidas näeb välja tänapäevane naine. Projekti eesmärgiks lustada stiili ja moekoolituste ja muude sellega kaasnevate teenuste pakkumisega, suurendada kliendibaasi ning soetada online-koolituste läbiviimiseks vajalik tehnika ja viia ellu turundustegevusi. Projekti tulemusena ostetud tehnika, viidud ellu turundustegevused, 2 aastaga loodud vähemalt 2 töökohta ning saavutatud planeeritud majandusnäitajad. Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa on 15000 eurot.

Olga Bykova © 2024